הדפסה על גבי קנבס

הדפסה על גבי קנבס

CANVAS

הדפסות תמונה על קנבס

הדפסת תמונה על קנבס

ב-Pixelim מציעים לכם את הדפסות על גבי קנבס הכי איכותיות בישראל!  
אנו משתמשים בדיו Epson מקורי ובבד קנבס אירופאי שמבטיחים עמידות לשנים. הזמינו תמונה מאביבית במסגרת וקבלו אחריות על דהיית צבע לכל החיים!

אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים. תמונה גדולה ומרשימה מקנבס על הקיר שלכם שווה הרבה יותר מזה: היא מזכירה את הרגעים הכי יפים בחיים! רגעי אושר, חופש, אירועים משמחים, אנשים אהובים. באביבית במסגרת תוכלו להנציח כל רגע וכל זיכרון, ולא פחות חשוב: במחיר מעולה! בדקו בעצמכם.

ב-Pixelim תוכלו להדפיס על קנבס כל מה שרק תרצו: צילומים, תמונות חתונה, בר/בת מצווה, נופים מטיולים, מתנה לחבר/ה, הפתעה לבן/בת הזוג לרגל יום הנישואין, ציורים, מתנות לחגים, מתנות לסבים ולסבתות ועוד… הדפסה על קנבס היא מתנה אישית ושימושית שכולם שמחים לקבל!

בד הקנבס של Pixelim ידוע בעמידותו רבת השנים ובאיכותו המרבית, שבשילוב עם דיו מקורי, מדפסת חדישה ועבודת גימור מקצועית- יוצרים תמונה מופלאה שתישאר עמכם כל החיים.

בית קנבס

קישוט הפנים ביצירות אמנות דורש השקעה כספית משמעותית. עם זאת, כיום ניתן להפחית את מחיר עיצוב חללי המגורים על ידי התפתחות הטכנולוגיה – הופעתן של שיטות הדפסה חדשות על קנבס המתחקות אחר ציור מסוים.

יצירות אמנות כאלה זולות פי כמה מהציורים המקוריים של אדונים ידועים. בנוסף, ניתן לשדרג את הגרסאות המקוריות על ידי הדפסה על קנבס על ידי הכנסת אלמנטים חדשים אליהם (לבקשת הלקוח). 

עיצוב דירות וחללים ציבוריים עם ציורי קנבס פופולרי מאוד בימינו.  

ציורי קנבס כאלמנט תפאורה הופיעו די לאחרונה בדירות מודרניות. עם זאת, יש להם היסטוריה ארוכה. ציורי קנבס הם המשך לרצון הנצחי לעצב את בתי האנשים בתמונות מעניינות ויפות.  

אנו מדפיסים גם תמונות קנבס מודולריות המבוססות על רעיון פשוט מאוד- שילוב כמה חלקים שונים של תמונה לשלמות אחת. השימוש המודרני בציורים מודולריים עוזר להפוך את החללים לצבעוניים יותר, מקוריים ובעלי נפח. רישומים מודולריים הם בדרך כלל תצלומים מקוטעים או רישומים המורכבים מכמה חלקים אך מאוחדים על ידי נושא משותף. באמנות דקורטיבית עכשווית, האלמנטים הבודדים של המודולים נמצאים בדרך כלל במרחק זה מזה. 

ציורים מודולריים מעניקים חיים לחלל ריק, וממלאים אותו בתמונות צבעוניות  ומרשימות, וכל זאת נעשה תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. ניתן לפשט את כל תהליך יצירתם בשלבים הבאים: יצירת תמונות באמצעות תוכנת גרפיקה ממוחשבת מקצועית. העברת התמונה לבד, נייר, סרט או חומר אחר באמצעות מדפסת מיוחדת, ולבסוף- מסגור התמונה המודפסת. המסגרות יכולות להיות צרות, רחבות, מובלטות, חלקות. הן לרוב עשויות עץ.

הציוד לייצור ציורי קנבס, בין אם הם מודולריים או לא צריך לכלול: מחשב חזק; תוכנות גרפיות המאפשרות לערוך תמונות באופן מקצועי; מדפסת צבעונית להדפסה על בד קנבס; דיו פיגמנט מיוחד; משטחים מעץ או מפלסטיק, המשמשים בסיס שעליו נמתח חומר התמונה; מהדק חזק; יתדות מחברים אחרים; כיסוי לכה; צבעים; ג'ל הקלה; שולחנות לחיתוך; מסגרות. 

הדפסת תמונות ישירות על קנבס היא רעיון נהדר עבור אנשים יצירתיים אשר מחפשים תמונות מעוצבות במחירים נוחים ואטרקטיביים לכל כיס.