הדפסה על טפטים / מדבקות קיר

הדפסה על טפטים / מדבקות קיר

WALLPAPER

הדפסה על טפטים / מדבקות קיר

בזכות טכנולוגיית דפוס מתקדמת, טפטים מודפסים מוצעים כיום במבחר עצום ועכשווי של דוגמאות ותמונות, כולל האפשרות להתאמה אישית. הטפטים / מדבקות קיר מהווים אמצעי פרקטי, יפה ולא יקר לעיצוב חללים באופן קבוע או זמני, וזאת בהתאם לסגנון החלל.
ניתן לעצב את חדרי הבית בשלל רעיונות, וכמו כן, לעצב חדרי ילדים, סלונים לוביים ועוד..

הדפסת טפט / מדבקת קיר בכל גודל ובעיצוב אישי הקיר שלכם יכול להראות בטפט אחרת.

הטפטים שלנו מגעים עם טקסטורה או חלק.

דברו איתנו / או להזמנות 1700-706-906

להזמנות

הדפסה על זכוכית

GLASS

הדפסה על טפטים ומדבקות קיר

ציורי קיר היו פעם בשיא הפופולריות, אך כיום הם לא ממש מעוררים את ההתלהבות של אנשים, מעצבים וכו'. בסיס הנייר איבד במהירות את כוחו, לא נשמרה בהירות התמונה ועמידותה, והבחירה במוצרים כאלה הייתה מועטה מאוד.

כיום הדפסת תמונות על טפטים הגיעה לרמה אחרת. איכות התמונה מושלמת, כל הפרופורציות נשמרות ואפילו הפרטים הקטנים ביותר לא נשכחים.

הדפסת טפטים בהתאמה אישית היא דרך נהדרת לשנות במהירות ובזול את מראה הבית או המשרד, ואנחנו מוכנים לעזור לכם בכל דרך! בית הדפוס מדפיס על טפטים מנייר וויניל באיכות מרבית. בנוסף ליישום דפוסים מסורתיים, הדפסת טפט תלת-ממדית אפשרית, אשר תהפוך לא רק את מראה החדר, אלא גם תשנה חזותית את הגיאומטריה שלו.

הדפסת מדבקות קיר - צור סגנון משלך

טפט הוא באופן מסורתי הדרך הפופולרית ביותר של קישוט פנים. כיום הבחירה בחומר זה היא פופלרית מאוד. בכל חנות ניתן למצוא עשרות דגמים, שונים בצבע ובמבנה. אבל גם עם מגוון כזה, זה יכול להיות קשה למצוא בדיוק את מה שאתה רוצה לראות כל יום בבית שלך. יתר על כן, כיום זה מאוד אופנתי להתבלט, ליצור פנים מקוריות, להשתמש בשירותי המעצבים. ולעיתים קרובות לא קל ליישם את הרעיונות של אנשי המקצוע. אבל יש פיתרון נהדר לבעיה. אתה שולח אלינו במייל את התמונה שאותה אתה מעוניין להדפיס כטפט קיר והוא מיוצר עבורך. עם גישה זו, אתה מקבל חומר מקורי באמת שלאף אחד אחר לא יהיה…

כל ציור וקישוט על הטפט שלך

ראוי לציין כי פשוט קוים ודפוסים חסרי משמעות יכולים לשמש קישוט, או להחיל תמונות שלמות ואפילו עותקים של צילומים אישיים על הטפט. בהתאם לתמונה שנבחרה, רזולוציית ההדפסה יכולה לנוע בין 720 ל 1440 dpi. התמונה מוחלת עם דיו מיוחד שיכול לסבול בקלות חשיפה לאור השמש ולחות.

ללא תפרים

פלוס נוסף של טפטים מודפסים הוא העובי שלהם. זה 130 ס"מ, שזה הרבה יותר מזה של חומרים קלאסיים. המשמעות היא שפחות תפרים יישארו בעת ההדבקה.

תפריט נגישות

Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0