הדפסה על לוח מתכת

הדפסה על לוח מתכת

METAL

הדפסה על לוח מתכת 

הדפסה על לוח מתכת ניתן לבצע הזמנה דרך האתר שלנו המשלוח מהיר והיחס אדיב אצלנו עושים מישלוחים לכל רחבי הארץ הדפסה על לוח מתכת.

דברו איתנו / או להזמנות 1700-706-906

 

להזמנות

הדפסה על זכוכית

GLASS

הדפסה על מתכת

הדפסה על משטח מתכת עשויה להיות נחוצה בעת פרסום חוץ, אלמנטים בעיצוב פנים, לייצור לוחות, תעודות הוקרה ומוצרים ממותגים מייצגים, חלקים טכניים, אריזה, כלים, מזכרות וכו'. 

הבעיה העיקרית שמקשה על הדפסת תמונות על מוצרי מתכת היא שחומר זה אינו סופג לחות. כולם יודעים כי כל דיו מורכב מפיגמנט מוצק, המעניק לו צבע מסוים, וצבע נוזלי, שמתנדף חלקית ונספג בחומר המודפס ועוזר לתקן את ההדפס.

הפתרון לבעיה זו הוא צבעי UV, המתייבשים באופן מיידי כאשר הם נחשפים לקרינת UV. הזדמנות נוספת מספקת תכונות המתכות עצמן: מכיוון שחומר זה עמיד בפני חום, במהלך ההדפסה ניתן להשתמש בטמפרטורות גבוהות מאוד על פני השטח, דבר הקשה בייצור הדפסה מנייר.

העברת תמונה למתכת מתבצעת בכמה דרכים, נדבר עליהם ביתר פירוט.

הדפסת משי (הדפסת מסך)

הדפסת משי מאפשרת לכם להדפיס גם על לוחות מתכת שטוחים וגם על משטחים קמורים. המהות של שיטה זו היא שההדפסה נוצרת על ידי כריכת דיו דרך לוח ההדפסה – רשת פולימרית דקה הנמתחת על מסגרת מתכת. הדפסת משי מאפשרת לכם ליצור תמונות צבעוניות ומרשימות על מתכת. 

בעזרת הדפסת משי, מיוצרים לוחות מחוונים ממתכת, לוחות שם, לוחות ותגים, תחתיות, מזכרות, סוגים מסוימים של פרסום חוצות וכו '. שיטה זו יעילה בייצור מוצרים המודפסים בכמויות קטנות.

הדפסה ישירה על מתכת

הדפסת הזרקת דיו ישירה מתבצעת באמצעות מדפסות UV ופלוטרים בפורמט רחב. הדפסה ישירה יכולה להיעשות באמצעות דיו UV או דיו עמיד בחום, ומתייבשים במהירות.

טכנולוגיה חדשה יחסית זו מצאה עצמה בייצור אלמנטים ממתכת בעיצוב פנים וחוץ, פרסום בתנאי חוץ, מתנות לעובדים, לוחות למיניהם וכו'. 

סובלימציה על מתכת

טכנולוגיה זו היא העברת מידע דרך מתווך – דף נייר פשוט. השורה התחתונה היא כי הפריסה המפותחת של מוצרי ההדפסה מודפסת על נייר באמצעות מדפסת קונבנציונאלית מלאה בטונר מיוחד לסובלימציה. לאחר מכן מניחים את הנייר המודפס עם הפנים כלפי מטה על גיליון מתכת מצופה פולימר והוא מונח במכבש חום. בהשפעת טמפרטורה גבוהה, הטונר עובר סובלימציה (עובר ממצב מוצק לגז) וחודר אל תוך המתכת.

טכנולוגיה זו דומה להעברה תרמית, בה העברת תבנית למשטחים שונים מתבצעת באמצעות מתווך ביניים – נייר העברה תרמי מיוחד.

שיטה זו משמשת לייצור לוחות שונים, תעודות, תגים ומוצרים אחרים בעלי משטח ישר.

סובלימציה מאפשרת לך ליצור מוצרים מעותק יחיד. החיסרון בטכנולוגיה זו הוא שהתמונה המועברת אינה עמידה מספיק בפני השפעת אור השמש.

לכן, השיטה העדיפה בהדפסה על מתכת הינה הדפסת U.V ישירה, ולה מס' יתרונות: 

1. גם לאחר מספר שנים, ההדפס הגרפי ישמור על מראהו המקורי.

2. הטכניקה אינה מגבילה את הצבעים והעיצוב של התמונה המיושמת; היא יכולה להיות עשויה בכל גודל ורמת מורכבות. אפילו הפרטים והקווים הקטנים ביותר ייראו ברורים ואקספרסיביים.

3. המחיר משתלם מאוד בהשוואה לטכניקות המיושנות יותר של דפוס משי, חריטה, התזת חול או הדפסת רפידות.

4. הדיו המשמש בייצור הוא הפיתוח המודרני ביותר, אינו מצריך ייבוש מיוחד, ומתייבש באופן מיידי לאחר החלת התמונה. מאפיינים אלה מבטלים גם את הסיכון לשפשוף או למריחה של ההדפס.

5. אפשרות להדפסת פיגמנטים צבעוניים בעוביים שונים. לאחר הייבוש הצבע יוצר מעין סרט על פני השטח, המעניק אפקטים חזותיים וסגנוניים מיוחדים להדפסה.