הדפסה על משטח פי.וי.סי

הדפסה על משטח פי.וי.סי

P.V.C

הדפסת תמונות על משטח פי.וי.סי

הדפסת תמונות על משטח פי.וי.סי

פי.וי.סי (P.V.C) הינו פלסטיק גמיש אשר ניתן להדפיס עליו באופן ישיר.

הדפסה ישירה על פי.וי.סי (P.V.C)  הינה עמידה לשנים רבות הן בתנאי פנים והן לתנאי חוץ. ניתן להשיג את ה- פי.וי.סי (P.V.C) בשלל צבעים ומי עובי 1 מ"מ ועד לעובי של 30 מ"מ. ככל שהעובי יותר גדול כך גמישותו יורדת.

אנו נדפיס לכם כל תמונה שתרצו על פי.וי.סי (P.V.C), רק השמיים הם הגבול.

פרספקס שקוף זול הנפוץ ביותר הינו בעובי של 3 מ"מ ובצבע לבן.

כאשר מדובר בצבע לא לבן, ניתן להדפיס על ה- פי.וי.סי (P.V.C) גם צבע לבן. לדוגמה אם ה- ה- פי.וי.סי (P.V.C) בצבע כחול ניתן להדפיס עליו בדיו לבן.

הדפסה על זכוכית

GLASS

חיתוך צורני

הדפסה על משטח פי.וי.סי:

הדפסה על פי.וי.סי כיום הינה שירות מאוד מבוקש, המשתרע על תחומים רבים. הסיבה לכך היא פשוטה למדי – פי.וי.סי הוא חומר זול יחסית ומשתלם, והתעשייה המודרנית מאפשרת לכם להכין ממנו כל דבר. פרטים או אלמנטים עשויים פ.וי.סי קיימים בכל מקום כיום, כולל למטרת עיצוב על כל ביטוייה.
הדפסת UV על פי.וי.סי מצוינת עבור מוצרים הנמצאים בשימוש מתמיד. הודות לשימוש בצבעים אולטרה סגולים איכותיים, הצבעים יישארו רוויים לאורך זמן גם תחת השמש הבהירה, התמונה לא תיסדק או תתעוות לאורך זמן, ומאפייני הפי.וי.סי יסייעו בשמירה על המבנה גם בחשיפה מתמדת לסביבה אגרסיבית.

כיום הדפסה ישירה על פי.וי.סי תופסת מקום מוביל בייצור מבני פרסום שונים. מבחינת הביצועים שלה, הדפסה בפורמט רחב כזה על פי.וי.סי עדיפה בהרבה על דפוס משי וגליל סרט. כיום שיטות העברת תמונה למשטח הרצוי הולכות ונמוגות ברקע.

מדוע הדפסה ישירה על פי.וי.סי משתלמת יותר מהדפסה על גליל סרט ולוקחת פחות זמן? שיטה זו של מריחת צבע מאפשרת לך לעבוד עם משטח בכל גודל וצורה, במהירות, ביעילות ובכמות גדולה של חומר, שהם יתרונות ללא ספק בייצור מוצרי פרסום. לכן, אם אתה זקוק להדפסה דחופה על פי.וי.סי בעל צורה או גודל לא סטנדרטיים, ללא ספק בחר בשיטה זו.

בשל המאפיינים של משטח העבודה, הדפסה על פ.וי.סי פורסת את גבולות השימוש במבני פרסום ומתקני תצוגה. היכולת לתת כל צורה למוצר בשילוב עם צבעים מיוחדים, שיטת ה- UV ייחודית בכך שהצבע נשאר על פני החומר, ואינו נספג, מסייע ביצירת מוצרי פרסום בעלי חיי שירות ארוכים ועמידות מוגברת בפני בלאי. הטכנולוגיות לא עומדות במקום, והיום לכולם יש גישה להדפסה צבעונית על פי.וי.סי שקוף או על משטח שטוח מט.

לא קשה להזמין הדפסה על פי.וי.סי מכל צורה שהיא כיום. חברתנו מחזיקה בציוד רב תכליתי מודרני ובעלת ניסיון מספיק בכדי להבטיח תוצאה איכותית של עבודתה. ההשפעה של תמונה כזו שמושכת תשומת לב תהיה מיידית!

הדפסת תמונות של נופים ציוריים או כל דבר אחר יפה יכולים להשרות אווירה מיוחדת לשוהים במקום.
דרך כה זולה אך מקסימה לקשט את החלל הופכת כל חדר למקור.

האם אתם מחפשים הדפסה זולה על פי.וי.סי באיכות טובה וזמני אספקה קצרים? חברת Pixelim תשמח להציע את שירותיה!