הדפסה על מתכת

הדפסה על מתכת

GLASS

הדפסה על מתכת 

הדפסה על מתכת ניתן לבצע משלוח עד דלת הבית ההדפסה היא איכותית והמשלוח מהיר ובמחיר מעולה משלוחים לכל רחבי הארץ הדפסה על מתכת.

דברו איתנו / או להזמנות 1700-706-906

להזמנות

הדפסה על זכוכית

GLASS

הדפסה על מתכת

הדפסת תמונות על מתכת: (בטכנולוגיית U.V)

הדפסת UV (אולטרה סגול) אפשרית על משטחים שונים, ואפילו על מתכת. לצבעים המשמשים יש קומפוזיציה מיוחדת, שבזכותם הם נצמדים היטב ל"יריעה "כה יוצאת דופן. הדפסת UV על מתכת היא הכרחית אם אתה צריך להחיל תמונה בהירה. התמונה תישמר זמן רב מאוד, מה שהופך את הטכנולוגיה הזו לפופולארית מאוד

מהי הדפסת UV על מתכת?

הדפסת UV היא סוג של הדפסת הזרקת דיו. באמצעות טכנולוגיה זו, הרישום מוחל על ידי צבעים הנמצאים תחת השפעה ממוקדת של קרניים אולטרה סגולות עליהם. אור אולטרה סגול הופך את הדיו לפולימר, והשכבה העליונה באזורים שבהם הוא קיים על נושאת התמונה מכוסה בסרט שיכול לעמוד במגוון השפעות חיצוניות.

כיום יש ביקוש רב להדפסת UV על מתכת, וכתוצאה מכך שירות זה מוצע ע"י לא מעט בתי דפוס בפורמט רחב המייצרים מוצרי פרסום, הדפסה ומזכרות (כרזות שונות וכו '). בעת ביצוע הדפסת UV על מתכת, חשוב מאוד לנקות היטב את שומן ההדפסה עליו. זו תהיה ערובה לעמידות התמונה, מכיוון שסרט הפולימר "נדבק" היטב למתכת.

בשנת 2000 נוצרה לראשונה מדפסת שמדפיסה בדיו פולימירים.  הקרניים פוגעות בצבע ממנורת UV זוהרת, המוחלפת כעת בנורות LED. התרחקות ממנורת ה- UV אפשרה להוזיל את עלות ההדפסה, שכן חיי השירות של מכשירי התאורה גדלו מ -1,500 ל -100,000 שעות.

הדפסה ישירה על מתכת מאפשרת לכם ליצור מוצרים שלא יכולתם אפילו לחלום עליהם קודם. ניתן להדפיס עיצובים מעולים בתלת מימד או שטוחים על מתכת באמצעות הדפסת UV. ומכיוון שמשפרים את הטכנולוגיה הזו ואת הציוד שבשימוש, התמונות בהירות מאוד וחדות.

בהדפסת UV על מתכת משתמשים במדפסות שטוחות מיוחדות, איכות התמונה המופעלת על ידן זהה לזו של בד. התמונה כל כך ברורה שניתן להשוות אותה עם תצלום.

הדפסת UV על מתכת היא הדרך היחידה להחיל תמונות על משטחים לא מטופלים. הקרניים הופכות את הצבעים למעין חומר מוצק שנצמד בצורה בטוחה למשטח. מסיבה זו, ההדפסה תשמור על צבעה לאורך זמן, ולא תיפגע מהשפעות חיצוניות שונות.

באמצעות הדפסת UV על מתכת תוכלו ליצור תמונה בצבע מלא על משטחים שונים. טכנולוגיה זו הכרחית בייצור מוצרי קידום מכירות. היתרון שאין לערער עליו בהדפסה ישירה הוא מזעור הזמן הנדרש ל"גלגול "הציור על גבי המצע. השימוש בהדפסה בפורמט רחב מאפשר לקבל תמונה ברורה כמעט כמו בתצלום.

באמצעות הדפסת UV על מתכת, ניתן ליישם תמונות על גבי משטחים בעלי מרקמים שונים, מה שהופך את הטכנולוגיה הזו לאטרקטיבית במיוחד. זאת בשל העובדה שבמצבים מסוימים משטח המתכת פשוט בלתי אפשרי לעיבוד. לפיכך, הדפסת UV על מתכת עשויה באמת להיות הפיתרון היחיד האפשרי.

הדפסת UV על מתכת מאפשרת ליצור שלטים רגילים ובהירים מאוד, בולטים לעין (מידע, פרסום), בעוד מעט מאוד זמן מושקע בייצורם. אתה יכול להדפיס לא רק טקסט, אלא גם להשתמש בתמונות לקישוטו. במידת הצורך, ניתן לרבד את התמונה או לעבד אותה בצורה אחרת.

הדפסת UV ישירה על מתכת היא היכולת ליישם רישומי צבע וטקסטים שלא יישחקו לאורך זמן. ביצוע עבודות באמצעות טכנולוגיה זו מאפשר לך לייעל את העלויות, מכיוון שלא נדרש גלגול ראשוני של התבנית על המתכת.

מהם היתרונות של הדפסת UV על מתכת?

 1. הדפסת UV על מתכת יוצרת תמונה שלא תאבד את בהירותה המקורית לאורך מספר שנים.
 2. הדפסת UV על מתכת מאפשרת לך להשתמש בכל צבע, לתמונות יכולות להיות מגוון פתרונות סגנוניים ובכל רמת מורכבות. כל הפרטים הקטנים יראו בצורה ברורה מאוד.
 3. הדפסת UV על מתכת היא משתלמת. אם נשווה את עלות הדפסת מטר מרובע בשיטה זו למחיר ההדפסה באמצעות דפוס משי, חריטה, התזת חול או הדפסת רפידות, אז הדפסת UV בכלל אינה יקרה.
 4. הדפסת UV על מתכת נוחה לביצוע, מכיוון שלא צריך לערבב מראש, לייבש את הדיו ולחכות עד שיתייבש לאחר החלתו על המוצר. וזה לא הכל – הדיו המיוחד לא ישתפשף ולא יתבלה. 
 5. הדפסת UV על מתכת מאפשרת ליישם דיו בעוביים שונים. כשהצבע מתייבש נוצר סרט, המעניק ייחודיות מיוחדת לתמונה. הדפסת UV על מתכת אורכת בין מספר שעות למספר ימים, תלוי בגודל התמונה ובמורכבותה.
 6. התמונה המודפסת UV על מתכת לא תדהה באור שמש ישיר. זהו יתרון שאי אפשר להכחיש.

הדפסת UV על מתכת- איך זה עובד?

הדפסת UV על מתכת היא תכליתית: בעזרתה ניתן להדפיס תמונות על משטחים של מבנים וצבעים שונים.

הדיו מוחל ישירות על האובייקט שצויר, שפניו טופלו מראש בפריימר להדפסת מתכת UV. הודות להרכב זה, שיפור הידבקות הדיו, מה שמשפיע באופן חיובי על איכות ההדפסה ועמידותה. הדיו מוחל באמצעות פלוטר UV. ברגע שהצבע פוגע על פני המוצר, קרני UV מתחילות להשפיע עליו, שבגללן הוא מתקשה במהירות.

הדפסת UV על מתכת מתבצעת באופן אוטומטי לחלוטין, הנשלט על ידי עובדים מוסמכים. בשל התפוקה הגבוהה של הציוד המשמש, ניתן למלא הזמנות נכנסות בכל נפח ובזמן קצר.

מחיר פרספקס למטר

באילו אזורים משתמשים בהדפסת UV על מתכת?

להדפסת UV על מתכת יש איכויות רבות, העיקריות בהן הן אסתטיקה ובהירות של תמונות, כמו גם עמידותן. מסיבה זו משתמשים בטכנולוגיה זו כמעט בכל מקום:

בעת יצירת מדיה לפרסום פנים וחוץ;

לייצור שלטים המשמשים במשרדים, מוסדות ועל חזיתות;

 • לעצב מוצרי מזכרות;
 • לעיצוב פנים וכו '.


באמצעות הדפסת UV על מתכת ניתן לייצר מגוון רחב של שלטים, לוחות שיחזיקו זמן רב במגוון מצבים. בהירות התמונה לא תושפע מתנאי מזג אוויר כלשהם, גם המתכת המוגנת על ידי שכבת צבע לא תיפגע.

מזכרות עם הדפסת UV עליהן נראות אטרקטיביות מאוד. מדפסות שטוחות מיוחדות מאפשרות לך להדפיס תמונות וטקסטים על מוצרים בגדלים שונים. ניתן להחיל תמונות באמצעות הדפסת UV על מזכרות קטנות ומבנים גדולים. כמו כן, באמצעות טכנולוגיה זו, אתה יכול לקשט מגוון של גאדג'טים אלקטרוניים.

אתה יכול גם להשתמש בהדפסת UV על מתכת בעת עיצוב פנים של מקום כלשהו: ניתן להחיל תמונות על רדיאטורים, מזגנים, מכשירי חשמל ביתיים וכו '. אתה יכול לבחור בכל תבנית שתשלים היטב את מראה הדירה.

מדפסות UV תעשייתיות מסוגלות להדפיס על גיליונות ברוחב של עד 3.6 מטר. הציור יכול לתפוס את כל הגיליון ורק חלק מהקטעים שלו.

ניתן למרוח צבע על מתכת (למשל, אלומיניום) בקלות, בשכבה אחת. איכות התמונה המתקבלת גבוהה – עד 1200 dpi. אם משתמשים באלומיניום כבסיס להדפסה בצבע, הרי שהמוצר המעוטר נראה ייצוגי מאוד.

בייצור פרסום חוץ, כמו גם ביצירת פריטי פנים, נעשה שימוש יותר ויותר במתכת. תשומת לב רבה יותר מופנית למדיות פרסום כאלה, ולכן, פרסום כזה עובד בצורה יעילה יותר.

על לוחות מתכת תוכלו לבצע הדפסת UV של אינפוגרפיות, צילומים בכל גודל ותמונות אחרות.

תוצאות טובות מתקבלות גם על ידי פרסום שנוצר באמצעות הדפסת UV על מתכת ומונח בתוך משרדים, מרכזים מסחריים, על חזיתות הבניינים וכו'. אם תסתכל מקרוב, תראה פרסומות מודפסות על מתכת ברחוב.

חשוב לחברות העוסקות בייצור הדפסת UV על מתכת להשתמש בציוד היי-טק.

הדפסת U.V על גבי לוחות מתכת צוברת פופולריות. נעשה בה שימוש במגוון רחב של תחומים:

 • בעת יצירת חזיתות מאווררות.
 • בעת קישוט חלון ראווה, לובי, תחנת אוטובוס, וכו '.
 • בארגזי תאורה.
 • בייצור לוחות משרדיים.
 • בעת ביצוע לוחות מידע.
 • בעת יצירת דוכנים.
 • במוצרי קופה.
 • כשמעצבים שלטים.
 • בתחומים רבים אחרים.


הדפסת UV על מתכת יכולה להפוך כל אחד מהרעיונות שלכם למציאות. הדבר היחיד שיש לחשוב עליו בבחירת העיצוב הוא הרלוונטיות והמידתיות שלו למוצר שעליו הוא מוחל.