הדפסה על פרספקס

PLEXIGLAS

הדפסת תמונה על פרספקס

הדפסת תמונה על פרספקס

הדפסה על פרספקס היא מאוד איכותית ומאוד חדה.
אנו נדפיס לכם כל תמונה שתרצו על פרספקס, רק השמיים הם הגבול…

ניתן לקבל את הפרספקס בשלל צבעים ועוביים.

כאשר מדובר בפרספקס שקוף, אנו מדפיסים על על משטחי פרספקס גם בדיו לבן מאחורה לכיסוי התמונה באופן מלא, היוצר לוח פרספקס לבן ונותן חדות רבה לתמונה.  

הדפסה על פרספקס שקוף מחיר מעולה עם מגוון אפשרויות עיצוב.

הדפסה על בלוק

על ידי שימוש בהדפסה על פרספקס לצרכים דקורטיבים, ניתן להשיג תוצאות מרשימות מאוד. אתה חולם שהאווירה בביתך או במשרדך תהפוך לייחודית? פיתרון עיצוב כזה הוא האופציה המתאימה ביותר! זכוכית אורגנית (אקרילית) היא חומר נפוץ למדי בתחומים רבים בתעשייה, בנייה, עבודות אינסטלציה וכפתרונות עיצוב לקישוט. פרספקס ניחן במאפייני חוזק, גמישות ומשקל נמוך.

ניתן ליישם הדפסת UV על פרספקס בכל מקום ובכל אלמנט שתרצו. ניתן לקשט דלתות פנים, משטחים, חזיתות מגירות, ארונות בגדים, ארונות מטבח וכו'. הדפסה על אקריליק של תצלומים מקוריים, מופשטים או תמונות הלקוחות מציורים קטנים נראית מדהים . כל הפרטים שבתמונה, הגדולים והקטנים, נראים יוצאי דופן ומסוגננים. האם אתה רוצה להפתיע את האורחים שלך? הזמינו לוח אקרילי מעוצב והצמידו אותו לתקרה.

בזכות חוזק וגמישות החומר, הציוד המודרני והטכנולוגיה העדכנית ביותר ניתן להשיג מפרספקס צורות מעוקלות ומורכבות ואף רהיטים שקופים. מוצרים כאלה יכולים להפוך לגולת הכותרת של החלל שאותו מעצבים, אם אתה משתמש בהדפסת תמונות באיכות גבוהה על פרספקס ודפוסים מקוריים.

פרספקס יכול להיות שקוף או מט, בעל משטח חלק ומרקם מדהים. הכל תלוי בתוספים המשמשים בחומר ובעיבוד שלאחר מכן. אין ספק שצריך ניסיון לעבוד עם זכוכית אקרילית. הדפסת UV על אקריליק אפשרית על חומרים בעלי שקיפות וחלקות כלשהם. ישנן הגבלות על עובי בלבד. חומר עבודה להדפסת UV על פרספקס צריך להיות בין 0.1 ל -65 מ"מ.

לפני החלת התמונה שנבחרה, משטח הפרספקס, הוא מטופל בפריימר. זה מבטיח הידבקות טובה יותר של צבעים וחומרים. התבנית המופעלת על משטח כזה מונחת באופן אחיד, ממלאת אפילו את האלמנטים המובלטים, נמשכת זמן רב, אינה נסדקת או דוהה. לצורך תיקון , הדפסת תמונות על אקריליק מעובדת בקפידה בעזרת קרני UV.

מדוע הדפסת אקריליק הופכת לפופולארית כל כך כיום? זוהי דרך מהירה, משתלמת ומקורית לקשט את הבית או המשרד. פחות פאתוס, יותר סטייל ורעננות אופנתית!

האם אתה רוצה להציג את החברה שלך יפה או להתבלט בתחרות?

ניתן למקם הדפסת UV על פרספקס לא רק כשלטים על גבי שלטים או לוחות משרד. זכוכית אקרילית ממותגת נראית מרהיבה על מבני פרסום, תיבות תאורה ועמדות עם תאורת פנים. מבנה פרסומי כזה מורגש מרחוק וע"י כך תוכל למשוך את תשומת ליבם של לקוחות פוטנציאליים.

חברת Pixelim מקדמת את שירותיה בהצלחה בשוק מזה זמן רב, יש לנו צוות שאפתני ונמרץ עם חשיבה יצירתית. אנחנו לא מפחדים מכמות העבודה והקשיים במשימות שהוקצו! זמן האספקה ומחיר ההדפסה על פרספקס תלויים ישירות במורכבות ההזמנה ורצונות הלקוח.