הדפסת מתכת

הדפסת מתכת

METAL

הדפסת מתכת 

הדפסת מתכת ניתן להזמין גם דרך האתר שלנו מגוון של הדפסות ממתכת אצלנו השירות אדיב והיחס אישי מישלוחי מתכת בכל הארץ הדפסת מתכת.

באביבית במסגרת ניתן להדפיס ישירות על האלומיניום ולהבטיח עמידות ואיכות לשנים רבות!

אנו מציעים שני סוגים של אלומיניום:

אלומיניום מוברש (כסוף) ואלומיניום סטנדרטי.
האלומיניום המוברש (כסוף) כשמו כן הוא- ניתן לראות בכל הדפסה (בין אם צבעונית ובין אם בשחור לבן) את מרקם האלומיניום המוברש, דבר המעניק מראה קלאסי, מודרני ויוקרתי לכל תמונה.

האלומיניום הסטנדרטי (אלוקובונד) מגיע בשלל צבעים ומאפשר הדפסה בדיו לבן על כל צבע שונה מלבן. לדוגמה: אם ברצונכם אלומיניום (אלוקובונד) בצבע אדום אז ניתן להדפיס עליו בדיו UV בצבע לבן.

ההדפסה מתבצעת ע"י מדפסת HP SCITEX  ברוחב של 162 ס"מ ובאורך לא מוגבל. ההדפסה מתבצעת בשישה צבעים, או ארבעה צבעים בשימוש עם צבע לבן.

דברו איתנו / או להזמנות 1700-706-906

להזמנות

הדפסה על זכוכית

GLASS

הדפסת מתכת

התהליך מורכב מהדפסה ישירה על משטחים קשיחים. ההדפסה יכולה להיות על משטחים שונים, מהנפוצים ביותר, כמו נייר, אך גם על בדים, פלסטיק, מדבקות, אקריליק, עץ ואפילו הדפסת מתכת . 

השימוש בהדפסת מתכת הוא אידיאלי לאירועים, לחברות ולעסקים המבקשים להציע מראה מתוחכם לעסק שלהם. הוא משמש, למשל, להכנת שילוט פנים וחוץ, לוחות עם לוגו המותג וכו'. 

 

מאפיינים של הדפסה על לוח מתכת:

להדפסה על מתכת יש מגוון רחב של שימושים, ההדפסות יכולות להתבצע על אלומיניום, פלדה, ניקל בעוביים שונים, מה שמאפשר להוציא לפועל את היצירתיות של מעצבים. ההבדל הגדול שמציעה הדפסה ישירה על לוח מתכת הוא אסתטיקה, שכן הוא מספק מראה אידיאלי ומרשים באירועים או במפעלים. בנוסף, הדפסת מתכת מכילה נקודה חיובית נוספת שקשורה לעמידות. מכונות ההדפסה עובדות על משטחים שטוחים, ולתוצאות מעולות, משתמשים בפלטות עם חומר טהור. בנוסף, הן אידיאליות להדפסת כמויות קטנות וגם גדולות. הדפסה ישירה על מתכת עושה שימוש הרבה יותר מתוחכם מאשר הדפסת משי למשל. גורם רלוונטי נוסף הוא שהלוחות להדפסה דיגיטלית הרבה יותר משתלמים ורב-תכליתיים בעת הדפסת קבצים מסוגים שונים בצבעים, דפוסים ומידות שונים. STARSPRINT- ידע וניסיון בפתרונות אינטליגנטים STARSPRINT הינה חברה המייצרת הדפסים מקצועיים בסוגים ובחומרים המגוונים ביותר, וכך עובדת עם מגוון רחב של קהל לקוחות. החברה מציעה שלל הדפסות על המשטחים המגוונים ביותר, כמו: אלומיניום, בדי קנבס, זכוכית אקרילית, עץ ועוד ועוד. ל-STARSPRINT יש ציוד איכותי שיעמוד בכל סוג של דרישה, על מנת להציע את הטוב ביותר ללקוחותיה. החברה משרתת לקוחות פרטיים, עסקים קטנים, בינוניים וגדולים, ומציעה תמיד את השירות האידיאלי והפתרונות החכמים.