הדפסת רולאפים

הדפסת רולאפים

ROLLUP

הדפסת רולאפים

הדפסת רול אפ – בנייר אכותי ביותר, עמידות לזמן רב, כולל מתקן תצוגה אכותי, ותיק נשיאה.

הגודל הסטנדרטי הוא: 85X200 ס"מ.

הדפסה על זכוכית

GLASS

הדפסת רולאפים

הדפסה על רול אפ היא סוג נפוץ למדי של הדפסה בפורמט רחב. טכנולוגיות מודרניות מאפשרות ליישם תמונה על חומרים רכים וגמישים: סרט, בד, כרזות, ובמילה אחת- כל מה שמשמש באופן פעיל לפרסום. אך לרוב משתמשים בנייר, ממנו עשויים מדיה פרסומית, המיועדים לתקופה מבצעית קצרה.

יש לומר שהדפסת רול אפ בגלילים מאפשרת ליצור תמונות בפורמט רחב באיכות גבוהה מאוד במחיר צנוע. גלילי הנייר מגיעים במגוון אורכים ורוחבים, כך שקל להדפיס פוסטר, שלט חוצות או באנר בדיוק בגודל אותו הלקוח רוצה. אז מה היתרונות של הדפסת רול אפ על גלילי נייר?

זו דרך חסכונית מאוד להפקת פרסומות. על ידי בחירה בהדפסת רול אפ, תוכלו ליצור מדיה יעילה בעלות נמוכה שתמשוך מיד את עיני הקהל הפוטנציאלי שלכם. זה מתאים במיוחד כשמדובר בקמפיין פרסום לטווח קצר. זה בדיוק מה שקמעונאים צריכים במהלך מבצעים ומכירות עונתיות.

  • כל חומרי הפרסום נוצרים במהירות ובכמויות גדולות, מה שחוסך זמן וכסף לייצור.
  • כמו כן הדפסת גלילי נייר רול אפ מושלמת למדיות פרסום מידע המשמשות בחנויות, משרדים, מרכזים עסקיים וכו ',  לפוסטרים וחומרי הדגמה.

חברתנו מציעה הדפסת רול אפ על גלילי נייר בעוביים שונים וכן גם הדפסות U.V על סוגים אחרים של חומרים קשיחים. שיטות הדפסה מודרניות מאפשרות להבהיר את התמונה ולהעביר כל גווני צבע. בהזמנת הדפסת רול אפ מאיתנו תקבלו מוצרים איכותיים ויעילים במיוחד לקמפיינים הפרסומיים שלכם, שיעזרו לכם ליצור תדמית חיובית בעיני הצרכנים ולהגדיל את מספר לקוחות החברה.

 

תפריט נגישות

Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0