פיתוח תמונות על קנבס

פיתוח תמונות על קנבס

CANVAS

הדפסת תמונות על קנבס

הדפסת תמונות על קנבס

פיתוח תמונות על קנבס ניתן לעשות מישלוחים עד דלת הלקוח אצלנו היחס אישי וחם ניתן גם להזמין גם דרך האתר שלנו פיתוח תמונות על קנבס.

על הדפסת קנבס:

עם תחילת האלף התפקיד של יצירות אמנות שנעשו באמצעות מחשבים ומצלמות דיגיטליות מתקדמות יותר כבר התחזק ברחבי העולם. פירוש הדבר היה הופעתם של לא רק צבעים אלא גם אפשרויות הדמיה חדשות. במקביל, הייתה דרישה לצורות מודפסות של יצירות אמנות אלה. אחת ממדיות הדפוס המיוחדות להדפסת אמנות היא הדפסת UV ישירה על בד קנבס. את העושר והפירוט של התמונה ניתן להציג בצורה מושלמת על גבי בד הקנבס. ניתן להשיג אפקט אמנותי מיוחד עם עבודות, תמונות, גרפיקה, אלקטרוגרפיות וציורים דיגיטליים המודפסים על קנבס. בהתאם לנושא הדפסה, תוכלו לבחור קנבס עם מבנה עדין יותר (למשל בתצלומים עשירים) או קנבס מובנה יותר (למשל גרפיקה, ציורים, תמונות בגוון עז).גרפיקה ותצלומים המודפסים על קנבס, נמתחים על גבי מסגרת עץ אחורית נסתרת, הופכים ליצירות אמנות, שניתן למכור כיצירות אמנות בתערוכות ובגלריות.

העבודות אינן חייבות להיות מותאמות למידותיה של מסגרת נתונה, מכיוון שאנו מייצרים גם תמונות קנבס בגודל מותאם אישית. את תמונות הקנבס שהודפסו ניתן גם להכניס למסגרת תמונה. אפשר למסגר את התמונה עם המסגרת האחורית הנסתרת לאחר מכן. 

התוצאה הסופית המתקבלת היא תמונת קנבס מושלמת שהיא יצירת אומנות של ממש!

 

על האפשרויות של הדפסת קנבס

הדפסת תמונה ישירות על בד קנבס לא רק מספקת בסיס אמנותי לציורים, אלא מתאימה גם להכנת הדפסי תמונות עליו בטכנולוגיה הנכונה. הדפסת הקנבס מאפשרת דרכים אחרות אביב ליצירות עם ממשק חדש. הבד במקרה זה הוא בד אמיתי שעשוי לפי מידות וברוב המקרים נמתח על גבי מסגרת עץ אחורית נסתרת.

הדפסת תמונות על קנבס פופולריות במיוחד כשמדובר על הדפסת תצלומים אישיים משלך, אבל גם במקרה שבו תהיה מעוניין להדפיס יצירות אמנות על מנת לעצב מחדש חללים בביתך או במשרדך. תמונות משפחתיות- התמונות שלך מרהיבות יותר על בד גדול, שממנו ניתן ליצור אלמנט דקורטיבי נצחי או אפילו מתנה, אותו ניתן לתלות על הקיר. הדפסה ישירה על בד קנבס מרחיבה את היוצרים ואמני העולם ומספקת כלים חדשים בידיהם.

חברתנו משתמשת בבד קנבס איכותי על מנת להשיג סטנדרט גבוה וטכנולוגיית ההדפסה המתקדמת שלנו מבטיחה תוצאה סופית טובה אף יותר מאשר מדיה מסורתית

צרו איתנו קשר בביטחון והשתמשו בשירותים שלנו הקשורים להדפסת קנבס ! בררו לגבי המחירים המדויקים ואפשרויות ההדפסה באחד מפרטי ההתקשרות שלנו המופיעים באתר !