קנבס הדפסה

קנבס הדפסה

CANVAS

הדפסה על קנבס

הדפסה על קנבס

קנבס הדפסה ניתן לבצע הזמנות דרך אתר שלנו המשלוח מהיר והיחס אישי וחם אצלנו המשלוחים הם בכל רחבי הארץ קנבס הדפסה.

הדפסה על זכוכית

GLASS

הדפסת תמונות על קנבס

הוספת נגיעה מקורית לקירות בבית מעולם לא הייתה מהנה יותר. זאת באמצעות תמונות מעוצבות ומותאמות  אישית של Pixelim על בד קנבס. ההדפסים על הקנבס, בנוסף להתאמה אישית מלאה, הם בעלי גימורים מקצועיים וכל זאת, במחיר משתלם במיוחד.

בין אם הם פנורמיים ובין אם בכל עיצוב אחר שתרצו, ההדפסים הם פנטסטיים לחלוטין לעיצוב חללים או כמתנה. 

בד הקנבס הוא עמיד למים, בעל הגנה מפני שריטות, הוא משטח הדפסת צילומים מצוין ועמיד מאוד ובכך מאריך את אורך החיים של תמונות מודפסות. 

עכשיו יש לכם הזדמנות להיפרד מהקיר הלבן והמשעמם בבית או במשרד שלכם!

עיצוב פנים הוא עניין של טעם אישי ואנו יודעים שכולנו אוהבים להרגיש טוב ובנוחות בביתנו. לשם כך, רעיונות העיצוב חיוניים עבורנו ליצור מחדש סלון מושלם, או להעניק נופך אחר לארוחת הערב החלומית עם חברינו ומשפחתנו, ולהרגיש בנוחות בחדר האוכל. 

כל הפרטים נחשבים, מההגעה ללובי! בשביל זה, אנו עוזרים לך בצורה מקסימאלית,באמצעות אספקת מוצרים באיכות גבוהה ובעיקר מגוון פורמטים, כך שתוכלו להיות חופשיים לעצב בעצמכם את הבית או המשרד. 

הענקת תמונות קנבס כמתנות הן גם אופציה מצוינת לציון יום הולדת, או תאריך מיוחד אחר. ההשפעה שיש למתנות בהתאמה אישית היא מדהימה לחלוטין והתגובות יפתיעו אותך. בעזרת העורך המקוון שלנו, הדפסת תמונות על גבי קנבס לביתכם היא קלה, מהירה ונוחה. פשוט בחר בפורמט הרצוי, העלה את התמונה המועדפת עליך, התאם אישית את התמונה וסיים את הסדר בעורך. תוך מס' ימים בלבד נכין את המתנה שלך ונשלח אותה לביתך או לכתובת אחרת שתבחר.