תמונות אלומיניום

תמונות אלומיניום

ALUMINIUM

הדפסת תמונות אלומיניום

הדפסת תמונות אלומיניום

תמונות אלומיניום לרכישה דרך האתר עם שירות זמין ואדיב עם אפשרויות משלוח לכל הארץ בהזמנת תמונות אלומיניום.

תמונות אלומיניום

לכל מי שרוצה משהו מהתמונות שלו לתקופה ארוכה יותר, תמונות אלומיניום – שים את הזיכרונות שלך באור הזרקורים.

בעבר, ההדפסה על אלומיניום הייתה שמורה כמעט אך ורק לתעשיית הפרסום. כיום כל חובב תמונות יכול ליהנות מיתרונות החומר. הצילומים המקצועיים שלך נהדרים כמוטיב על אלומיניום – ובזכות תוכנת ההזמנות הקלה לשימוש של Pixelim, אתה יכול לעצב את תמונות אלומיניום באותה קלות כמו כל מוצר צילום אחר. החומר המיוחד משתלב בכל חדר בזכות הפורמטים לבחירה חופשית .

הדפסה על אלומיניום - מאפיינים ויתרונות

החומר היציב עמיד בפני כל תנאי מזג האוויר, קל לטיפול ועמיד. רצוי להדפיס את התצלום על אלומיניום אם תרצו שהוא יתלה או יעמוד בחוץ, אך הדפס על אלומיניום הוא גם אידיאלי לשימוש פנימי. בזכות היציבות הגבוהה שלו, לוח האלומיניום הקל מתאים גם לפורמטים גדולים מאוד. ומכיוון שהדפס על גבי אלומיניום מציג תמונות המאופיינות בהשתקפות נמוכה, זוהי הבחירה הראשונה עבור חדרים גדולים ושטופי אור. בנוסף, תמונות אלומיניום קלילות במיוחד ולכן קלות מאוד ליישום – בין אם על קירות דקיקים ובין אם מדובר בבנייה המאופיינת בקירות מאסיביים במיוחד.

אפשרויות איכותיות להדפסת אלומיניום

ההדפס שלך על אלומיניום מגיע עם מערכת תלייה חזקה, יציבה ואיכותית במיוחד. 

כאמור, זוהי הדפסת UV ישירה על אלומיניום עם מגוון רחב של צבעים לבחירתך. בתהליך ההדפסה, הצבע מגיע ישירות אל לוחית האלומיניום , מה שמביא למשטח מאט והשתקפות נמוכה. התמונה המודפסת על גבי אלומיניום תתבצע בפורמט הניתן לבחירה חופשית אשר יכול להיות שמיש בכל מקום בו תחפוץ, למשל: בסלון, במרפסת, בחדר האמבטיה או בגינת ביתך. 

המשותף לכל הפורמטים הוא שהם מרשימים בזוהר הצבעים ובעומק שלהם .
התוצאה הסופית שתתקבל היא תמונת אלומיניום מרשימה אשר עמידה בפני כל תנאי מזג האוויר.